Skup telefonów

Jeżeli masz stary telefon komórkowy który nie jest już przez ciebie używany, możemy się nim zaopiekować. W zamian za recykling telefonu komórkowego, otrzymasz od nas pieniądze. Szybciej sprzedasz - więcej zarobisz. Dowiedz się już dziś, ile możesz dostać za swój stary telefon.

Wszyscy mamy stare telefony komórkowe leżące wszędzie w naszych domach. Na przykład po przejściu z doładowań na kartę do umowy i abonamentu, lub wymianie na najnowszy model u operatora, u nas możesz zutylizować stary telefon, otrzymując od nas w zamian gotówkę.

Skup starych telefonów komórkowych jest satysfakcjonujący zarówno dla naszej planety, jak i twojej kieszeni. Dlatego właśnie punkty skupu starają się o to, by zachęcić was do pozbycia się starych telefonów komórkowych w szybkie i prosty sposób. Proces recyklingu przyczynia się do ponownego wykorzystania ponad 95% skupionych telefonów komórkowych, oraz utylizuje nie nadające się już do użycia telefony komórkowe w najbardziej przyjazny dla środowiska sposób. Wszystko co musisz zrobić, to odgrzebać w domu stare telefony i już teraz zacząć planować, na co wydasz dodatkowe pieniądze, które od nas otrzymasz.