header photo


Net Promo - Firmowy Katalog Stron

Kujawsko-Pomorskie: Włocławek

Firmy z branży: Zdrowie i rozrywka


Dermatolog Na NFZ Włocławek

Dermatolog Na NFZ Porady i leczenie schorzeń związanych ze skórą, włosami i paznokciami. Specjalistyczna obsługa każdego z naszych pacjentów. Wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć prawo do zdrowia, dobrego wyglądu i samopoczucia, dlatego dokładamy wszelkich starań by koszt wizyty i konsultacji dermatologicznych był jak najniższy, a diagnostyka zmian chorobowych jak najbardziej profesjonalna i skuteczna.

Dietetyk Cennik Włocławek

Dietetyk Cennik Profesjonalne porady dietetyczne i konsultacje. Plany treningowe i skuteczne odchudzanie w krótkim czasie!

Dobry Laryngolog Włocławek

Dobry Laryngolog Dobry Laryngolog Włocławek

Psi Fryzjer Cennik Włocławek

Psi Fryzjer Cennik Strzyżenie i rozczesywanie, obcinanie pazurów i pielęgnacja.

Implanty Zębowe Cennik Włocławek

Implanty Zębowe Cennik Naszą specjalizacją jest chirurgia implantologiczna, oraz zabiegi protetyczne. Zdecydowanie jest to o wiele bardziej komfortowe wyjście niż chore zęby czy ich brak. Gwarantujemy trwałość i wytrzymałość naszych wyrobów. Mamy w ofercie różne rodzaje systemów implantów. Oczywiście omówimy wszelkie aspekty noszenia takich protez, dobierzemy odpowiednią koronę lub most protetyczny oraz wskażemy najlepsze rozwiązanie indywidualnie dla każdego klienta. Wykonywane u nas zabiegi wszczepienia są całkowicie bezpieczne i wykonywane w odpowiednich, sterylnych warunkach. Doradzimy także na temat prawidłowej higienie jamy ustnej z protezą.

Olejki Eteryczne Włocławek

Olejki Eteryczne Olejki eteryczne stosowane w aromaterapii poprzez kąpiel, masaż, lub inhalacje, które wpływają dobrze na nasz nastrój i zdrowie.

Prywatny Gabinet Neurologiczny Włocławek

Prywatny Gabinet Neurologiczny Diagnostyka i leczenie chorób i uszkodzeń układu nerwowego.

Kursy Kosmetyczne Włocławek

Kursy Kosmetyczne Kursy Kosmetyczne Włocławek

USG 3D Cennik Włocławek

USG 3D Cennik Każda kobieta, dla zachowania pełni zdrowia przynajmniej raz w roku powinna poddać się badaniom profilaktycznym. Oferujemy specjalistyczne porady, USG ciąży 3D i 4D, badania cytologiczne oraz porady dotyczące ciąży i antykoncepcji. Lekarz ginekolog zna strukturę i funkcjonowanie układu rozrodczego, a badanie kontrolne wykaże czy jest coś, co wymaga leczenia, oraz pomoże kobiecie w rozwiązaniu problemów takich jak zaburzenia miesiączkowania, infekcji pochwy, stosowaniu antykoncepcji, oraz leczeniu niepłodności. W życiu kobiety przychodzi też czas, kiedy musi dbać nie tylko siebie, ale także o rozwój nowego człowieka w jej ciele. Badanie USG płodu jest konieczne by kontrolować prawidłowy rozwój ciąży.

Stomatolog Dziecięcy NFZ Włocławek

Stomatolog Dziecięcy NFZ Gwarantujemy najlepszą diagnozę i leczenie jakie współczesna medycyna ma do zaoferowania. Wierzymy, że cele te można osiągnąć w oparciu o otwarty dialog między naszym zespołem i młodymi pacjentami. Cechą dobrego leczenia jest utrzymywanie w gabinecie przyjaznej i relaksującej atmosfery, więc jesteśmy pewni że twoje dziecko już po pierwszej wizycie uzna nasz gabinet za przyjazny i wygodny, a nasze nowoczesne techniki stomatologiczne gwarantują że opuści nasz gabinet z jasnym uśmiechem.

Badanie Echo Serca Włocławek

Badanie Echo Serca Prowadzimy specjalistyczną praktykę lekarską w zakresie leczenia układu krążenia. Wykonujemy szereg badań, takich jak echo serca, które zapewniają trafne rozpoznanie schorzenia, a następnie dobieramy indywidualny i skuteczny rodzaj leczenia. Specjalizujemy się w diagnozowaniu chorób całego układu krążenia, w tym układu sercowo-naczyniowego, nabytych i wrodzonych wadach serca i zastawek. Nasze wieloletnie doświadczenie, a także obszerna wiedza zapewnią Państwu prawidłową opiekę medyczną. Dążymy także do jak największego profesjonalizmu naszego personelu, poprzez nieustanne doszkalanie z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych. Zapraszamy na konsultacje.

Leczenie Tarczycy Włocławek

Leczenie Tarczycy Diagnostyka, leczenie i profilaktyka zaburzeń hormonalnych. Leczenie tarczycy może być konieczne w przypadku wystąpienia zaburzeń hormonalnych w organizmie. Badanie endokrynologiczne wykluczy inne możliwe przyczyny, którymi może być między innymi przysadka mózgowa, bądź jajniki. Konsultacja z endokrynologiczna wskazana jest dla osób które obserwowały zmiany w funkcjonowaniu organizmu. Różne objawy, takie jak zaburzenia miesiączkowania, utrata masy ciała i niepłodność mogą wynikać z wielu chorób, ale w diagnostyce warto wykluczyć zaburzenia związane z funkcjonowaniem gruczołów dokrewnych. Po wywiadzie lekarskim i badaniu USG, lekarz może stwierdzić że pacjent cierpi na choroby nie związane z zaburzeniami endokrynologicznymi i skierować go do odpowiedniego specjalisty.

Bioenergoterapeuta Włocławek

Bioenergoterapeuta Leczenie przez harmonizowanie przepływu energii w organizmie

Darmowe Badanie Wzroku Włocławek

Darmowe Badanie Wzroku Produkty optyczne oferowane przez nas, oraz akcesoria niezbędne do ich eksploatacji są najwyższej jakości, co jest gwarancją ich trwałość. Dzięki obszernej wiedzy medycznej naszego lekarza okulisty, oraz naszej wiedzy technicznej w dziedzinie optyki i znajomości najnowszych trendów, z pewnością dobierzemy oprawy odpowiadające twoim wymaganiom; bez względu na to czy potrzebujesz okularów lub soczewek kontaktowych. Twój wzrok jest delikatną i ważną sprawą, a oprawy okularów muszą stanowić uzupełnienie twarzy, przebiegać po linii brwi, mieć dobrze dopasowaną przestrzeń między oczami i nie obciążać nadmiernie nosa. Soczewki kontaktowe powinny odpowiadać twoim potrzebom, więc należy dopasować odpowiednie soczewki do odpowiednich działań, czyli trybu życia jaki prowadzisz.

Hurtownia Farmaceutyczna Włocławek

Hurtownia Farmaceutyczna Hurtownia Farmaceutyczna Włocławek

Psycholog Cennik Włocławek

Psycholog Cennik Pomoc terapeutyczna dla pacjentów wszystkich grup wiekowych. Leczenie prowadzone jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Metody leczenia skuteczne w rozwiązywaniu zarówno specyficznych objawów, jak i problematycznych wzorców zdrowia psychicznego. Ważne jest, by każdy z pacjentów traktowany był z jednakowym szacunkiem i dyskrecją. Głównym celem terapii prowadzonych w naszej poradni jest pomoc osobom mającym problemy ze swoim zdrowiem psychicznym, problemami interpersonalnymi, oraz trudności w relacjach międzyludzkich. Rady i wskazówki od terapeuty umożliwiają im prowadzenie szczęśliwego, wspólnego życia.

Lekarz Irydolog Włocławek

Lekarz Irydolog Irydologia to nowoczesna dziedzina medycyny naturalnej polegającą na analizowaniu ludzkiego zdrowia w oparciu o wygląd tęczówki. Jestem specjalistą w tej dziedzinie, mam wieloletnie doświadczenie w dokładnej diagnozie chorób. Przy użyciu irydoskopu oraz mojej obszernej wiedzy w tej dziedzinie, na podstawie samego wyglądu tęczówki jestem w stanie zidentyfikować chorobę bez objawów typowych dla niej. Przeprowadzę kompleksowe badanie i wskaże miejsce w ciele, w którym rozwija się choroba. Jeśli masz problem z różnymi dolegliwościami, a nie da się określić ich przyczyny - rozwiązaniem może być wizyta u irydologa.

Ceny Tatuaży Włocławek

Ceny Tatuaży Gwarantujemy doświadczenie i pełne bezpieczeństwo zabiegów w najlepszych cenach i profesjonalne wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych wzorów tatuażu.

Logopeda Prywatnie Włocławek

Logopeda Prywatnie Terapia zaburzeń mowy i dysleksji dzieci i osób dorosłych. Prowadzimy zajęcia logopedyczne w celu usunięcia wad i różnego rodzaju nieprawidłowości mowy lub głosu. Rodzaj ćwiczeń i charakter zajęć jest indywidualnie dopasowywany do każdego z zaburzeń. Organizujemy między innymi ćwiczenia aparatu mowy, oddechowe, dykcji czy narządów artykulacyjnych, co pomaga w prawidłowym wymawianiu głosek. Oferujemy atrakcyjne spędzenie czasu na nauce poprawnej mowy przy pomocy gier z wykorzystaniem puzzli, kart, ilustracji i tym podobnych.

Napełnianie Balonów Helem Włocławek

Napełnianie Balonów Helem Pompowanie helem balonów foliowych i lateksowych.

Salon Gier Włocławek

Salon Gier Rozrywkowe gry komputerowe

Pole Paintballowe Cennik Włocławek

Pole Paintballowe Cennik Rozgrywki zespołowe, zawody, turnieje, oraz imprezy integracyjne. Adrenalina i niezapomniane wrażenia

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Włocławek

Prywatny Gabinet Ortopedyczny Diagnostyka i leczenie urazów narządu ruchu.

Prześwietlenie Zęba Włocławek

Prześwietlenie Zęba Gabinet radiologiczny. Zdjęcia RTG zęba.

Zdrowa Żywność Włocławek

Zdrowa Żywność Ziołolecznictwo, zwane także fitoterapią, jest najstarszą formą medycyny, która jest po prostu opisem użycia roślin leczniczych, a jej początek datuje się wiele tysięcy lat temu. Wiele głównych leków zawdzięcza swoje istnienie roślinom, których używamy jako zioła lecznicze. Wystarczy przyjrzeć się niektórym z wczesnych podręczników do farmacji z lat trzydziestych i czterdziestych, aby zdać sobie sprawę, że większość badań obejmowała królestwo roślin i warzyw. Ziołolecznictwo polega na wykorzystaniu składników aktywnych (metabolitów wtórnych) obecnych w roślinach w celu przywrócenia prawidłowego funkcjonowania systemów w naszym ciele, co pomaga utrzymać dobre zdrowie, przywrócić witalność i dobre samopoczucie.

Najtańsza Apteka Ceny Leków Włocławek

Najtańsza Apteka Ceny Leków Oferujemy szeroki wybór leków wydawanych na receptę, oraz pełną gamę artykułów związanych ze zdrowiem, w najniższych cenach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych farmaceutów, którzy zostali gruntownie wykształceni w zakresie znajomości składu leków i ich odpowiedniego stosowania. Jesteśmy dumni mogąc przekazać wszelkie niezbędne informacje na temat wypisanej przez lekarza recepty, oraz chętnie doradzimy odpowiedni lek, w przypadku drobnych dolegliwości które nie wymagają konsultacji medycznej. Wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć prawo do zdrowia, dobrego samopoczucia i dostępu do tanich leków. Dokładamy wszelkich starań by nasze ceny były jak najniższe, a obsługa kompetentna, uprzejma i szybka.

Paznokcie Hybrydowe Włocławek

Paznokcie Hybrydowe Trwały, estetyczny i niedrogi manicure

Automaty do Gier Włocławek

Automaty do Gier Salon gier z automatami.