header photo


Net Promo - Firmowy Katalog Stron

Kujawsko-Pomorskie: Włocławek

Firmy z branży: Edukacja


Ośrodek Doradztwa Rolniczego Włocławek

Ośrodek Doradztwa Rolniczego Szkolenia w zakresie wdrażania nowych technologii produkcji rolniczej i rolnictwa ekologicznego. Pomoc przy wypełnianiu wniosków

Szkolenie Psów Włocławek

Szkolenie Psów Prowadzimy indywidualne zajęcia w różnych dziedzinach, dla psów o różnych zdolnościach. Jeśli szukasz profesjonalnej tresury lub pomocy w rozwiązaniu problemu z postawą swojego zwierzaka, jesteśmy tu dla Ciebie. Prowadzimy programy dla szczeniąt, dorosłych psów, a nawet seniorów. Pracujemy z problematycznymi osobnikami o różnym spektrum zaburzeń. Przygotowujemy też psy do pracy w dogoterapii. Nasze zajęcia to nie tylko nauka posłuszeństwa, socjalizacja ze światem zewnętrznym i komunikowanie się z innymi psami, ale również dobre relacje z właścicielem w oparciu o wzajemne zrozumienie, zaufanie i szacunek.

Kurs na Wózki Widłowe Włocławek

Kurs na Wózki Widłowe Przystępne cenowo kursy i szkolenia z zakresu prowadzenia i obsługi wózków widłowych. Zapraszamy!

Kurs Montera Rusztowań Włocławek

Kurs Montera Rusztowań Uzyskaj międzynarodowe uprawnienia do stawiania metalowych rusztowań budowlanych

Szkoły Policealne Kierunki Włocławek

Szkoły Policealne  Kierunki Szkoła dla Dorosłych Kierunki Włocławek

Kurs ADR Cena Włocławek

Kurs ADR  Cena Szkolenie przeznaczone dla osób, których obowiązki dotyczą przewozu towarów niebezpiecznych. Kierowca musi być przeszkolony w zakresie wymagań związanych z takim przewozem, stosownie do odpowiedzialności i obowiązków.

Kurs Spawacza Cena Włocławek

Kurs Spawacza  Cena Kurs Spawacza Włocławek Cena

Prawo Jazdy Na Raty Włocławek

Prawo Jazdy Na Raty Zrobimy wszystko co w naszej mocy by nauczyć cię prowadzić samochód w sposób pewny i bezpieczny, a to wszystko przy najmniejszej możliwej ilości godzin poświęconych na naukę. Nasz ośrodek szkolenia kierowców należy do czołowych placówek w mieście. Utrzymywanie miejsca w czołówce oznacza w dzisiejszych czasach wysoki procent uczniów zdających egzamin przy pierwszym podejściu, przy zachowaniu przystępnej ceny. Funkcjonujemy na lokalnym rynku już od wielu lat, więc doświadczenie naszej kadry zapewnia poziom usług który nie ma sobie równych.

Prywatne Przedszkole Włocławek

Prywatne Przedszkole Zajęcia przedszkolne dla najmłodszych.

Szkoła Fryzjerska Włocławek

Szkoła Fryzjerska Szkoła Fryzjerska Włocławek

Nauka Pływania Dla Dorosłych Włocławek

Nauka Pływania Dla Dorosłych Nasi doświadczeni nauczyciele skupiają się przede wszystkim na zapewnieniu swoim uczniom poczucia bezpieczeństwa podczas przebywania w wodzie. Wierzymy, że każdy może nauczyć się pływać i czuć się w wodzie jak najbardziej naturalnie! Prowadzimy zajęcia przeznaczone dla wszystkich grup wiekowych i poziomach zaawansowania. W oparciu o wieloletnie doświadczenie, opracowaliśmy swój własny, unikalny i sprawdzony system nauczania, dzięki któremu lekcje u nas są łatwe, przyjemne i bezpieczne. Każdy ma szansę nauczyć się dobrze pływać!

Nauka Śpiewu Włocławek

Nauka Śpiewu Prowadzimy lekcje śpiewu i gry na instrumentach z naciskiem na budowanie pewności siebie, technikę i rozwój artystyczny uczniów. Naucz się śpiewać i grać jak profesjonalista dzięki prostym ćwiczeniom i odpowiednim nastawieniem psychicznym, dzięki któremu wszystko stanie się łatwe do zrozumienia. Włożyliśmy swoje serce, pasję i wiedzę aby uczynić naszą szkołę muzyczną jakościowym centrum szkoleniowym, jakim jest dzisiaj. Kładziemy nacisk na pracę zespołową i możliwość rozwoju artystycznego dla wszystkich uczniów bez względu na ich wiek i umiejętności.