headerphoto


Net Promo - Firmowy Katalog Stron

Kujawsko-Pomorskie: Włocławek

Firmy z branży: Zdrowie i rozrywka


Hospicjum Domowe Włocławek

Hospicjum Domowe Zakładu opieki hospicyjnej. Opieka domowa, poradnia medycyny paliatywnej, poradnia przeciwbólowa dla nieuleczalnie chorych.

Bezinwazyjne Badanie Zdrowia Włocławek

Bezinwazyjne Badanie Zdrowia Ocena zdrowia człowieka na podstawie wyglądu tęczówki oka.

Najlepsza Dyskoteka Włocławek

Najlepsza Dyskoteka Projekt i stylizacja naszego klubu jest elegancka i nowoczesna, a obsługa baru zręczna i profesjonalna. Dodaj do tego wysokiej klasy sprzęt do oświetlenia i nagłośnienia, a będzie oczywiste że jest to miejsce które warto odwiedzić podczas weekendowej imprezy! Spodziewaj się usłyszeć u nas szeroki i zróżnicowany asortyment muzyczny; od aktualnych hitów do starych klasyków, granych przez najlepszych DJ-ów jakich jesteśmy w stanie do nas zaprosić. U nas możesz przetańczyć na dyskotece całą noc lub po prostu wyluzować się i posłuchać muzyki w atmosferze klubu muzycznego i towarzystwie pozytywnych ludzi.

Echo Serca Włocławek

Echo Serca Badania serca za pomocą sondy ultrasonograficznej.

Dietetyk we Włocławku Włocławek

Dietetyk we Włocławku Profesjonalne porady i konsultacje. Skuteczne odchudzanie w krótkim czasie!

Dobry Ginekolog Włocławek

Dobry Ginekolog Oferujemy porady specjalistyczne, badania ultrasonograficzne i cytologiczne oraz porady z zakresu antykoncepcji.

Tania Apteka Włocławek

Tania Apteka Oferujemy szeroki wybór leków wydawanych na receptę, oraz pełną gamę artykułów związanych ze zdrowiem, w najniższych cenach. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych farmaceutów, którzy zostali gruntownie wykształceni w zakresie znajomości składu leków i ich odpowiedniego stosowania. Jesteśmy dumni mogąc przekazać wszelkie niezbędne informacje na temat wypisanej przez lekarza recepty, oraz chętnie doradzimy odpowiedni lek, w przypadku drobnych dolegliwości które nie wymagają konsultacji medycznej. Wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć prawo do zdrowia, dobrego samopoczucia i dostępu do tanich leków. Dokładamy wszelkich starań by nasze ceny były jak najniższe, a obsługa kompetentna, uprzejma i szybka.

Tanie Soczewki Kontaktowe Włocławek

Tanie Soczewki Kontaktowe Produkty optyczne oferowane przez nas, oraz akcesoria niezbędne do ich eksploatacji są najwyższej jakości, co jest gwarancją ich trwałość. Dzięki obszernej wiedzy medycznej naszego lekarza okulisty, oraz naszej wiedzy technicznej w dziedzinie optyki i znajomości najnowszych trendów, z pewnością dobierzemy oprawy odpowiadające twoim wymaganiom; bez względu na to czy potrzebujesz okularów lub soczewek kontaktowych. Twój wzrok jest delikatną i ważną sprawą, a oprawy okularów muszą stanowić uzupełnienie twarzy, przebiegać po linii brwi, mieć dobrze dopasowaną przestrzeń między oczami i nie obciążać nadmiernie nosa. Soczewki kontaktowe powinny odpowiadać twoim potrzebom, więc należy dopasować odpowiednie soczewki do odpowiednich działań, czyli trybu życia jaki prowadzisz.

Sprzęt Medyczny Włocławek

Sprzęt Medyczny Sklep i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Wyroby ortopedyczne, łóżka, wózki inwalidzkie, kule łokciowe.

Dobry Logopeda Włocławek

Dobry Logopeda Terapia zaburzeń mowy i dysleksji dzieci i osób dorosłych.

Aromaterapia Olejkami Eterycznymi Włocławek

Aromaterapia Olejkami Eterycznymi Terapia przy użyciu olejków eterycznych stosowanych poprzez kąpiel, masaż, lub inhalacje, które wpływają dobrze na nasz nastrój i zdrowie.

Dobry Kardiolog Włocławek

Dobry Kardiolog W naszej poradni kardiologicznej wykonujemy badania EKG oraz USG serca. Diagnostyka i leczenie schorzeń układu krążenia.

Klub Zumba Włocławek

Klub Zumba Jeżeli poważnie myślisz o swoich celach i postanowieniach, nasza siłownia jest właśnie idealnym miejscem dla ciebie! Nie daj się zwieźć nazwie; dysponujemy sprzętem treningowym zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, na wszystkich poziomach sprawności i zdolności. Poza doskonałej jakości wyposażeniem zapewniamy również dobrze wyszkoloną kadrę trenerów, którzy pomogą ci osiągnąć wyznaczone przez ciebie cele, a nawet je przekroczyć! Wyglądaj dobrze, czuj się zdrowo i żyj pełnią życia dzięki regularnym wizytą w naszej siłowni. Staramy się zapewnić naszym klientom zawsze czyste i komfortowe miejsce treningów siłowych, zajęć fitness i zumby z wyjątkową i miłą obsługą przy każdej wizycie.

Stomatologia Estetyczna Włocławek

Stomatologia Estetyczna Wszczepianie bezpiecznych i trwałych implantów zębów. Licówki i wybielanie zębów.

Makijażystka Włocławek

Makijażystka W ofercie również pełen zakres zabiegów upiększających skórę twarzy, dekoltu, dłoni i stóp. Wykonywane przez nas zabiegi dostosowane są do indywidualnych potrzeb i cery każdej klientki. Nasz gabinet wyposażony jest w wysokiej klasy profesjonalne narzędzia. Do wykonania makijażu stosujemy tyklko produkty i kosmetyki o wysokiej jakości. Nasze kosmetyczki służą zawsze fachową poradą dotyczącą pielęgnacji skóry. Profesjonalna, specjalistyczna i miła obsługa zapewnia komfort i satysfakcję każdej z naszych klientek.

Leczenie Tarczycy Włocławek

Leczenie Tarczycy Diagnostyka, leczenie i profilaktyka zaburzeń hormonalnych.

Dermatolog Prywatnie Włocławek

Dermatolog  Prywatnie Badania diagnostyczne i leczenie schorzeń związanych ze skórą, włosami i paznokciami. Specjalistyczna obsługa każdego z naszych pacjentów. Wierzymy, że każdy człowiek powinien mieć prawo do zdrowia, dobrego wyglądu i samopoczucia, dlatego dokładamy wszelkich starań by koszt wizyty i konsultacji dermatologicznych był jak najniższy, a diagnostyka zmian chorobowych jak najbardziej profesjonalna i skuteczna.

Salon Tatuażu Włocławek

Salon Tatuażu Gwarantujemy doświadczenie i pełne bezpieczeństwo zabiegów w najlepszych cenach i profesjonalne wykonanie.

Dentysta Dziecięcy Włocławek

Dentysta Dziecięcy Gwarantujemy najlepszą diagnozę i leczenie jakie współczesna medycyna ma do zaoferowania. Wierzymy, że cele te można osiągnąć w oparciu o otwarty dialog między naszym zespołem i młodymi pacjentami. Cechą dobrego leczenia jest utrzymywanie w gabinecie przyjaznej i relaksującej atmosfery, więc jesteśmy pewni że twoje dziecko już po pierwszej wizycie uzna nasz gabinet za przyjazny i wygodny. Nasze nowoczesne techniki stomatologii estetycznej i odbudowy gwarantują że opuści nasz gabinet z jasnym uśmiechem.

Psychologia Dziecięca Włocławek

Psychologia Dziecięca Pomoc terapeutyczna dla pacjentów wszystkich grup wiekowych. Leczenie prowadzone jest z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Metody leczenia skuteczne w rozwiązywaniu zarówno specyficznych objawów, jak i problematycznych wzorców zdrowia psychicznego. Ważne jest, by każdy z pacjentów traktowany był z jednakowym szacunkiem i dyskrecją. Głównym celem terapii prowadzonych w naszej poradni jest pomoc osobom mającym problemy ze swoim zdrowiem psychicznym, problemami interpersonalnymi, oraz trudności w relacjach międzyludzkich. Rady i wskazówki od terapeuty umożliwiają im prowadzenie szczęśliwego, wspólnego życia.
↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑